GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 3945229

nr 394 5229

Stekfat

Kina, Blåvitt, längd: 39 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 januari 2006