ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 15185034
nr 1518 5034
Karl Nordström
(1855-1923), Sverige
5 pcs, Karl Nordström (1855-1923), Sweden. Varav 3 st signerade, proveniens konstnärens familj till 2023 lösa blad.
DRAWINGS, 5 st, Varav 3 st signerade
Condition: proveniens konstnärens familj till 2023 lösa blad
ceramist, Swedish painter, born 1855, dead 1923.
700
SEK 300
Monday January 30 2023
at 19:13:47
30/1 19:07:27