GLASS & CERAMICS / Figurines / Figuringrupp 4286332
nr 428 6332
Figuringrupp
Lenght: ()
Dresden, längd: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 350
Monday September 18 2006
at 16:00:00
200 kr
200 kr
300 kr
Figuringrupp
nr 428 6332
Figuringrupp
Lenght: ()
| Estimate: | 100 |
| Sold: | SEK 350 |
Monday September 18 2006 |