KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11356660
nr 1135 6660
Oidentifierad konstnär, monogramsignerad EW, daterad 85, landskapsmotiv, 22x29
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:33:49
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr