FURNITURE / Tables / Coffee table 9669367
nr 966 9367
COFFEE TABLE
1880s, diameter: 90 cm, height: 70 cm, wear.
1880-tal, diameter: 90 cm, höjd: 70 cm
Condition: slitage
600
Monday June 8 2015
at 19:27:35