MÖBLER / Bord / Lampbord 8703087
nr 870 3087
Lampbord
Asien Pärlemointarsia, längd: 52, djup: 32, höjd: 66
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2014
kl 20:14:17
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr