KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9028348
*
nr 902 8348
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, porträtt, 9x6
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juli 2014
kl 19:07:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/6 23:25:19
1
Vinnande bud
11/7 10:41:23
2
150 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:12
*
Blandteknik
nr 902 8348
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, porträtt, 9x6
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 juli 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/6 23:25:19 | 1 | Vinnande bud |
| 11/7 10:41:23 | 2 | 150 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:12



