KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025062

nr 1702 5062

Lasse Söderberg

(f. 1941), Sverige

Etsning, "Torrnål II". Signerad, numrerad EA, daterad 1983. Bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x49 cm

Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 maj 2025
kl 19:13:02

Lasse Söderberg

Läs mer om Lasse Söderberg