MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11565422
nr 1156 5422
Sideboard
Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, längd: 164 cm, djup: 52 cm, höjd: 94 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:22:39
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr