GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 8681466

nr 868 1466

MEAT DISH

China, 18th century, length: 25, nagg.

Kina, 1700-tal, längd: 25

Condition: nagg

1500

SEK 1800

Monday January 6 2014
at 19:55:44