KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 12253028
nr 1225 3028
Karin Mamma Andersson
(f. 1962), Sverige
Färgträsnitt, "Nattfly". Signerad, numrerad 242/500. Löst blad, bladets mått: 45x34,5 cm
Karin Mamma Andersson, född 1962 i Luleå, svensk målare
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:31:56
17/12 17:24:21
Karin Mamma Andersson
Läs mer om Karin Mamma Andersson