MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 10717090

nr 1071 7090

CARPET

Afghan, antique, 250x300, wear, damages.

Afghan, antik, 250x300

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday November 28 2016
at 19:43:25