BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11108026
*
nr 1110 8026
Bordslampa
Luxus, 1960-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:34:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 14:40:31
1
Vinnande bud
15/5 21:31:36
2
400 kr
15/5 21:31:36
1
450 kr (Budbetjänt)
21/5 20:43:05
3
500 kr
21/5 20:43:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxus
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:13
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8026
Bordslampa
Luxus, 1960-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/5 14:40:31 | 1 | Vinnande bud |
| 15/5 21:31:36 | 2 | 400 kr |
| 15/5 21:31:36 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 21/5 20:43:05 | 3 | 500 kr |
| 21/5 20:43:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxus
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27 -
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:13



