MÖBLER / Bord / Skrivbord 9401564
nr 940 1564
Skrivbord
Jugend, längd: 140, djup: 80, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 februari 2015
kl 20:50:54
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.