GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat 5097316

nr 509 7316

Stekfat

Lenght: ()

Kina, 1700-tal, Famille Rose, längd: 50, (lagningar)

800

SEK 1100

Monday February 18 2008
at 16:49:21