GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 11944232
nr 1194 4232
VASE
China, early 20th century. Height: 26, minor cracks.
Kina, Tidigt 1900-tal. Höjd: 26
Condition: nagg
SEK 900
Monday July 30 2018
at 19:52:13
100 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
600 kr
700 kr (Robot)