FURNITURE / Sofas / Sofa 5875299
nr 587 5299
SOFA
Karl-Johanstil, lenght: 230, slitage, skador.
Karl-Johanstil, längd: 230
Condition: slitage, skador
100
SEK 1300
Monday June 8 2009
at 18:11:21
650 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr