MÖBLER / Bord / Biblioteksbord 9007103
nr 900 7103
Biblioteksbord
NK, No 33733-5, längd: 160, djup: 80, höjd: 75
Kondition: slitage & skador,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:21:59
16/6 19:16:59