MÖBLER / Bord / Biblioteksbord 9007103

nr 900 7103

Biblioteksbord

NK, No 33733-5, längd: 160, djup: 80, höjd: 75

Kondition: slitage & skador,

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 juni 2014
kl 19:21:59

16/6 19:16:59 1      Vinnande bud