MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6148837
nr 614 8837
Byrå
1800-tal, Drickamålad, längd: 100, djup: 48, höjd: 98
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 7 december 2009
kl 18:00:09
700 kr
500 kr
700 kr