MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 6854604
nr 685 4604
Sekretär
ådringsmålad, sent 1800-tal, längd: 110, djup: 45, höjd: 122
Kondition: slitage, nyckel finns i inlämningen
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 mars 2011
kl 19:11:34
6/3 04:13:14
300 kr
7/3 18:19:51