Ã–VRIGT / Mattor / Bonad 5577244

nr 557 7244

Bonad

1700-tals motiv, 125 x 125, (maskinvävd)

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

måndag 8 december 2008
kl 18:08:46