FURNITURE / Sofas / Corner settee 14954303
nr 1495 4303
CORNER SETTEE
Zebramönstrad plysch, 1970s, 6 moduler, length: 300x240 cm, width: ca 90, omfattande slitage i tyg, damages.
Zebramönstrad plysch, 1970-tal, 6 moduler, Längd: 300x240 cm, Djup: ca 90
Condition: omfattande slitage i tyg, skador
5000
SEK 3000
Monday October 10 2022
at 20:44:52
8/10 21:26:50