KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458019
nr 1745 8019
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Ölglas Hammarby. Signerad, daterad -16. Olja på bricka, oramad, 26x19 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:11:20
29/11 09:41:59
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning