ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9704435
nr 970 4435
Nyrokoko, förgylld, oval, 80 x 88
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 juli 2015
kl 19:18:08
8/7 20:52:58
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.