GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pastejterriner 4471496

nr 447 1496

Pastejterriner

Lenght: ()

ett par, Rörstrand, tidigt 1840-tal, motiv 'Svart Sverige' (Skokloster slott), lagningar/skador, varav en med längsgående spricka/lagning. Locken med sprickor/lagningar

300

SEK 3800

Monday January 22 2007
at 16:00:00