FURNITURE / Misc. Furniture / Fire screen 7954477
nr 795 4477
FIRE SCREEN
gilt, 19th century, height: 150, damaged.
Förgylld, 1800-tal, höjd: 150
Condition: skadad
1500
SEK 1000
Monday December 3 2012
at 18:40:24
3/12 18:32:37