ART / Sculptures and works of art / Prydnadskanna + kanna 8091557
nr 809 1557
Prydnadskanna + kanna
Saltgods, height: 27 - 50, wear, damages.
Saltgods, höjd: 27 - 50
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday February 25 2013
at 20:55:57
200 kr
200 kr
250 kr