KONST / Litografier / Färglitografi 16165425
nr 1616 5425
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Skärgård, "Juni". Signerad, numrerad 240/250 cm, yttermått inklusive ram: 49x62 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:58:23
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr