FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining table 6476362
nr 647 6362
DINING TABLE
Med utdragsskivor, 1960s, Teak, length: 125, width: 80, height: 75, wear.
Med utdragsskivor, 60-tal, Teak, längd: 125, djup: 80, höjd: 75
Condition: slitage
100
SEK 100
Monday July 5 2010
at 19:31:31
5/7 11:36:14
5/7 15:33:57