ART / Oil paintings / Oil painting 11482140
nr 1148 2140
OIL PAINTING
Helena Larsson, Minnenas gränd, signed and dated 1984. 60x49 cm,
Helena Larsson, Minnenas gränd, signerad och daterad 1984. 60x49 cm
SEK 300
Monday December 4 2017
at 18:21:27
29/11 23:54:58
250 kr
30/11 11:49:34