FURNITURE / Tables / Smoking table 10469037
nr 1046 9037
SMOKING TABLE
med mässingsbricka, 1920s, diameter: 66 cm, height: 70 cm, wear.
med mässingsbricka, 20-tal, diameter: 66 cm, höjd: 70 cm
Condition: slitage
800
SEK 600
Monday July 18 2016
at 19:40:21
9/7 22:46:17
500 kr
16/7 17:52:25