KONST / Litografier / Färglitografi 10256035
nr 1025 6035
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Interiör, 131/335, signerad, motivet: 33x44
Utrop:
1.200 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:31:29
27/2 20:24:27
400 kr
9/3 10:19:48
14 mar
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg