ART / Oil paintings / Oil painting 8271039
nr 827 1039
OIL PAINTING
signed, 1878, Man i skägg, 40 x 29,
signerad, 1878, Man i skägg, 40 x 29
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday May 20 2013
at 18:53:58
15/5 01:40:28
19/5 17:11:01
350 kr