GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin + kopp 6481293

nr 648 1293

Terrin + kopp

Bla Modell Meissen, längd: 34

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 juli 2010
kl 19:42:46

19/7 16:28:56 1      150 kr
19/7 17:56:41 2      Vinnande bud