KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9741029

nr 974 1029

Blandteknik

Moszkowicz, signerad 53, 17x19

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 augusti 2015
kl 18:27:19

11/8 21:14:07 1      Vinnande bud