FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 10926509
nr 1092 6509
DROP-LEAF TABLE
length: 130+ 2x45, width: 80 cm, height: 73 cm, wear, damages.
längd: 130+ 2x45, djup: 80 cm, höjd: 73 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday February 27 2017
at 20:17:31
200 kr