ART / Lithographs / Litograph in colors 13899344
nr 1389 9344
Olof Thunman
(1879-1944), Sverige
Olof Thunman (1879-1944), Sverige. Skärgårdstall, tryckt signatur. Ej signerad, yttermått inklusive ram: 50x48, slitage, skador.
LITOGRAPH IN COLORS, Skärgårdstall, tryckt signatur. Ej signerad, yttermått inklusive ram: 50x48
Condition: slitage, skador
Olof Thunman, Swedish painter, born 1879, dead 1944.
300
SEK 450
Monday April 5 2021
at 18:37:09
100 kr
300 kr
400 kr