ART / Lithographs / Litograph in colors 16857182
nr 1685 7182
Mats Ã…kerman
(f. 1956), Sverige
Mats Ã…kerman (b. 1956), Sweden. Signed, numbered 76/200, dated - 04, unframed, unframed. Litograph in colors. Sheet: 63 X62,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 76/200, daterad - 04, oramad, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 63 X62 cm
Mats Ã…kerman, Swedish painter born 1956 in Stockholm.
700
SEK 450
Monday Mars 10 2025
at 19:52:48
300 kr
350 kr
400 kr