KONST / Litografier / Färglitografier 17516278
nr 1751 6278
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 9x7, yttermått inklusive ram: 28x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:17:43
14/12 11:06:03
100 kr
14/12 14:09:46
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin