KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17004550
nr 1700 4550
John Wierth
(1920-2003), Sverige
Signerad, komposition. Akvarell, bildmått: 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 34x38 cm
John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:03:59
8/5 19:26:19