LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlestick 5831653
nr 583 1653
CANDLESTICK
Zink/alabaster, height: 39, slitage, skador.
Zink/alabaster, höjd: 39
Condition: slitage, skador
100
SEK 200
Monday May 18 2009
at 19:01:41
150 kr
150 kr