FURNITURE / Sofas / Sofa 13149393
nr 1314 9393
SOFA
Chesterfield. Length: 180, wear, damages.
Chesterfield. Längd: 180
Condition: slitage, skador
1000
SEK 3000
Monday Mars 23 2020
at 19:56:03
100 kr
250 kr
300 kr
1.500 kr
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr
2.800 kr
SOFA
Condition: slitage, skador
nr 1314 9393
SOFA
Chesterfield. Längd: 180
Condition: slitage, skador
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 3000 |
Monday Mars 23 2020 |