ART / Sculptures and works of art / Sculptures 11145103

nr 1114 5103

SCULPTURES

7 pcs, elephants, gips och porslin,

7 st, elefanter, gips och porslin

Condition: nagg och skador

1000

SEK 250

Monday June 12 2017
at 18:28:29

11/6 13:24:19 1      200 kr
12/6 17:21:23 2      Vinnande bud