MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 7753193
nr 775 3193
ORIENTAL RUG
85x135, damaged, wear.
orientalisk, Beluch, tidigt 1900-tal, 85x135
Condition: skadad, slitage
SEK 100
Monday September 3 2012
at 18:21:26
2/9 22:23:25