FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15952026
nr 1595 2026
ARMCHAIR
1950s, Galon, wear.
1950-tal, Galon
Condition: slitage
SEK 200
Monday January 29 2024
at 19:12:25
100 kr
150 kr
- Thema-auction
Jan 29
50/60/70-tal
Read more about 50/60/70-tal