FURNITURE / Tables / Etagebord 5508318

nr 550 8318

Etagebord

Lenght: ()

1800-tal, mahogny, längd: 47, djup: 33, höjd: 78

Condition: Normalt bruksslitage

100

SEK 1100

Monday November 3 2008
at 16:24:36