KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13878673
nr 1387 8673
Etsning, Jürgen von Konow (1915-1959), Sverige. Signerad, numrerad 13/502, daterad 1954, "skal". Motivet: 30x49, yttermått inklusive ram: 63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:41:48
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr