KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16723062

nr 1672 3062

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Signerad, daterad 1986. Collage på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 januari 2025
kl 19:19:49

12/1 18:08:35 1      Vinnande bud

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz