MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8681179

nr 868 1179

Byrå

sent 1800-tal, ådringsmålad, längd: 88, djup: 50, höjd: 124

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 6 januari 2014
kl 20:46:43