KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15343268
nr 1534 3268
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Båthamn. Signerad. Blandteknik, bildmått: 75x46 cm, yttermått inklusive ram: 91x61 ca
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:57:37
14/4 15:11:48